Par udstillingspodier, sortlaseret egetræ (2)
Vurdering:
1.200
Par udstillingspodier af sortlaseret fineret egetræ, to sider med greb. H. 40 B. 90 L. 90 cm. Fremstår med lettere brugsspor, dog et hjørne med finerafslag. (2)
19-10-2023 18:08:00