Par udstillingspodier, sortlaseret egetræ (2)

Varenummer: 6383733
Vurdering: DKK 1.200

Par udstillingspodier af sortlaseret fineret egetræ, to sider med greb. H. 40 B. 90 L. 90 cm. Fremstår med lettere brugsspor, dog et hjørne med finerafslag. (2)
Auktionen afsluttes:  19-10-2023 18:08:00
Showroom:   DK, Aarhus, Tomsagervej