Pastell 1800-tal

Varenummer: 4856867
Auktionen afsluttes
06-12-2017 19:44:00
Vurdering
SEK 2.000

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1800-tal): Bondkvinna, signerad F.H -85, pastell, ca 61x49 cm