Paul Fischer. Parti fra Båstad i Sverige

Varenummer: 6101080
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6133341
Paul Fischer (1860-1934). Parti fra Båstad i Sverige. Oliekridt på papir. Sign. med monogram 'PF' og dateret 1915. 20 x 26 (26 x 32) cm. Fremstår med gennemgående rift i nedre højre hjørne.

Auktionen afsluttes:  27-11-2021 11:23:19
Showroom:   Herlev, DK

2098237 22-11-2021 19:56:08 DKK 1000