Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Tegninger
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Paul Fischer. Parti fra Båstad i Sverige
:
6101080
Hammerslagspris
:
1.000
Vurdering
:
3.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6133341
Paul Fischer (1860-1934). Parti fra Båstad i Sverige. Oliekridt på papir. Sign. med monogram 'PF' og dateret 1915. 20 x 26 (26 x 32) cm. Fremstår med gennemgående rift i nedre højre hjørne.
27-11-2021 11:23:19
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2098237
22-11-2021
19:56:08
1000
Til toppen