Paul Fischer. Parti fra København, Gråbrødre Torv

Varenummer: 5917007
Hammerslagspris: DKK 34.000
Vurdering: DKK 42.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Paul Fischer (1860-1934). Olie på plade. Gadeparti fra København, Gråbrødre Torv. Sign. Paul Fischer. 38 x 31 cm (51 x 44 cm).

Auktionen afsluttes:  07-02-2021 20:13:23
Showroom:  Helsingør