På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Paul Fischer. Pige foran blomsterbutik, olie på lærred
Vurdering:
74.000
Paul Fischer (1860-1934). Pige foran blomsterbutik, sign. Paul Fischer. Olie på lærred monteret på karton. 62 x 46 cm. (76 x 62) cm.
04-01-2022 20:00:00