Paul Fischer. Pige foran blomsterbutik, olie på lærred

Varenummer: 6133567
Vurdering: DKK 74.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Paul Fischer (1860-1934). Pige foran blomsterbutik, sign. Paul Fischer. Olie på lærred monteret på karton. 62 x 46 cm. (76 x 62) cm.

Auktionen afsluttes:  04-01-2022 20:00:00
Showroom:   Nivå, DK