Peder Kristian Kristiansen Riber. Religiøst motiv, 83 x110 cm

Varenummer: 5693460

Næste bud: DKK 350
Vurdering: DKK 2.600
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Peder Kristian Kristiansen Riber, (1863-1937). Religiøst motiv. Olie på lærred. Signeret Riber, 1909?, 83 x 110 cm, (102x127).

Auktionen afsluttes:  07-07-2020 20:10:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej

1264779 06-07-2020 19:14:52 DKK 300