Peder Kristian Kristiansen Riber. Religiøst motiv, 83 x110 cm

Varenummer: 5693460
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Peder Kristian Kristiansen Riber, (1863-1937). Religiøst motiv. Olie på lærred. Signeret Riber, 1909?, 83 x 110 cm, (102x127).

Auktionen afsluttes:  21-10-2020 21:11:00
Showroom:  DK, Esbjerg, Oddesundvej

1227969 21-10-2020 20:30:43 DKK 300