På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Peder Mønsted (1859-1941), parti fra Villeneuve
Vurdering:
15.000
Peder Mønsted (1859-1941), parti fra Villeneuve, olie på lærred. Sign og dat. Peder Mönsted, 1882. 46 x 58 (60 x 71) cm. Fremtræder restaureret, med store områder genmalet og senere monteret på nyt lærred.
23-11-2019 20:42:00