Pendel, Nordisk Solar, Verona af Sven Middelboe

Varenummer: 6298561

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 1.400

Sven Middelboe for Nordisk Solar, Verona pendel af hvidlakeret aluminium, Ø 37 cm. Fremstår med alm. brugsspor bl.a. tryk, enkelte ridser m.m.

Auktionen afsluttes:  02-12-2022 11:42:51
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej