Pendler, Kartell, FL/Y af Ferruccio Laviani, grøn (2)

Varenummer: 6306971
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000

Ferruccio Laviani for Kartell, FL/Y pendler m/ skærme af gennemsigtig methacrylat, Ø 47 cm. Fremstår med alm. brugsspor bl.a. ridser m.m. (2)
Auktionen afsluttes:  26-01-2023 19:40:00
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej

2098724 23-01-2023 15:40:27 DKK 300