Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Hus og have
Havemøbler
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Per Borre, Halvcirkel bænk af massivt Jatoba og stål, model Astral 1111
:
6321569
Hammerslagspris
:
30.000
Vurdering
:
40.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6343760
Per Borre, Halvcirkel to-delt bænk af massivt Jatoba og stål model Astral 1111. Formgivet i 1979 og prisbelønnet design. Bænken består kun af to elementer/moduler, der gentaget i forlængelse danner henholdsvis ryg og sæde. Fremstillet hos Fredericia Furniture. H.81 Ø. 450 cm Siddehøjde 42 cm. Fremstår med brugsspor / patina efter udendørsbrug. en manglende bolt / endeskive.
13-02-2023 20:18:13
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1597983
13-02-2023
18:22:53
30000
Til toppen