Per Dahl cd. Maleri

Varenummer: 3985591
Hammerslagspris: DKK 750
Vurdering: DKK < 1.000

Per Dahl, f. 1931. Havneparti med mennesker. Sign. Per Dahl. Olie på lærred. 58 x 69 (77 x 88) cm.
Auktionen afsluttes:  30-09-2015 19:34:20