På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Per Dahl, f. 1931 cd. Maleri
Vurdering:
< 1.000
PER DAHL. Olie på lærred. sign. Per Dahl. 60 x 70 cm. (77 x 87 cm.)
13-08-2015 14:09:41