Per Dahl. Komposition med person og strand (cd) Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5556018

Varenummer: 5493508
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Per Dahl f. 1931. Komposition med person og strand. Sign. Per Dahl. Olie på lærred. 44 x 57 cm. (52,5 x 65,5) cm. Lærred fremstår beskidt. (cd)

Auktionen afsluttes:  09-01-2020 19:49:00
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej

1837601 08-01-2020 05:54:30 DKK 300