Peer Lorentz Dahl. Komposition med person og strand (cd)

Varenummer: 5556018

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK 1.000

Per Lorentz Dahl 1915-2005. Komposition med person og strand. Sign. Peer Dahl. Olie på lærred. 44 x 57 cm. (52,5 x 65,5) cm. Lærred fremstår beskidt. (cd)

Auktionen afsluttes:  19-01-2020 21:14:54
Showroom:  DK, Herning, Engdahlsvej