Per Eli. Komposition. Olie på lærred. (cd)

Varenummer: 6248267
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Per Eli f. 1957, komposition, akryl på lærred, sign. Per Eli, 40x40 cm. (44x44 cm). (cd)

Auktionen afsluttes:  12-08-2022 18:12:37
Showroom:   Aalborg, DK

709712 12-08-2022 14:02:07 DKK 300