Per Iversen født 1927 cd

Varenummer: 1698466
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Per Iversen. Olie på lærred. Sign. Per Iversen. Rammemål: 54x69 cm. Fremstår med større trykmærke i lærredet.

Auktionen afsluttes:  24-11-2009 14:28:00
Showroom:  Aalborg