Per Leergaard, komposition, litografi (cd)

Varenummer: 6189736

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Per Leergaard, komposition, litografi nr.20/230, signeret i bly. H.45 x 62 cm (58 x 74 cm)

Auktionen afsluttes:  28-05-2022 18:17:25
Showroom:   Næstved, DK