Per Lergaard, komposition, litografi (cd)

Varenummer: 6189736
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Per Lergaard, komposition, litografi nr.20/230, signeret i bly. H.45 x 62 cm (58 x 74 cm)
Auktionen afsluttes:  09-07-2022 15:43:53
Showroom:   DK, Næstved, Gl. Holstedvej

627708 09-07-2022 14:01:42 DKK 300