Per Lergaard, komposition, litografi (cd)

Varenummer: 6189736
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Per Lergaard, komposition, litografi nr.20/230, signeret i bly. H.45 x 62 cm (58 x 74 cm)

Auktionen afsluttes:  09-07-2022 15:43:53
Showroom:   Næstved, DK

627708 09-07-2022 14:01:42 DKK 300