Per Stubbe Teglbjerg (cd). Komposition, akvarel og tusch på papir

Varenummer: 5665789
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Per Stubbe Teglbjerg (1944-1999). Komposition, sign. monogram. Akvarel og tusch på papir. 35 x 40 cm. Indrammet bag glas.

Auktionen afsluttes:  19-05-2020 19:31:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1