Per Victor. 'Færøsk syn'

Varenummer: 6217391

Næste bud: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Per Victor. 'Færøsk syn', olie på plade, betitlet, sign. og dat. Per Victor 1987 med dedikation. 52 x 88 cm. U.R Fremstår med mindre afskalninger.

Auktionen afsluttes:  05-07-2022 19:52:05
Showroom:   Aarhus, DK