På grund af copyright afgift på varen
kan billederne ikke vises.
Per Victor. 'Færøsk syn'
Vurdering:
< 1.000
Per Victor. 'Færøsk syn', olie på plade, betitlet, sign. og dat. Per Victor 1987 med dedikation. 52 x 88 cm. U.R Fremstår med mindre afskalninger.
23-07-2022 20:57:11