Persisk Hamadan Løber 100 x 300 cm.
Fast pris:
1.485
Vurdering:
2.400
Persisk Hamadan Løber. Uld på bomuld. 100 x 300 cm. Fremstår med brugsspor samt mindre slitage. Nyvasket.
Varen afsluttes:
20-04-2023 16:47:52