Persisk Hamadan Løber 100 x 300 cm.

Varenummer: 6167155
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 1.800
Vurdering: DKK 3.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Persisk Hamadan Løber. Uld på bomuld. 100 x 300 cm. Fremstår med brugsspor samt mindre slitage.

Auktionen afsluttes:  22-08-2022 12:43:30
Showroom:   Herlev, DK