Persisk Kelim Tæppe 128 x 150 cm

Varenummer: 6296706
Vurdering: DKK 1.200

Persisk Kelim Tæppe. Uld på bomuld. Fremstår med slitage på ene kant. Brugsspor. Nyvasket. 128x150 cm
Auktionen afsluttes:  02-12-2022 10:34:09