Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Tæpper og tekstiler
Ægte tæpper
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Persisk Tæppe Isfahan provinsen. 194 x 136 cm.
:
6262757
Hammerslagspris
:
1.000
Vurdering
:
1.800
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6320293
Persisk Tæppe Isfahan provinsen.Uld på bomuld. Fremstår med brugsspor / slitage. 194 x 136 cm.
19-12-2022 12:00:57
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
894655
19-12-2022
11:42:55
1000
Til toppen