Persisk Turkmen Tæppe 260 x 345 cm.

Varenummer: 6167245
Auktionen er ikke begyndt
Næste bud: DKK 3.800
Vurdering: DKK 7.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Persisk Turkmen Tæppe. Uld på bomuld. 260 x 345 cm. Fremstår med brugsspor og slitage.

Auktionen afsluttes:  22-08-2022 17:39:30
Showroom:   Herlev, DK