Ubekendt kunstner. Komposition (cd)

Varenummer: 6131931
Hammerslagspris: DKK 650
Vurdering: DKK 1.200
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Ubekendt kunstner. Komposition. Litografi nr. 11/20. Sign. P. Brandt. 75 x 54(106 x 82) cm.

Auktionen afsluttes:  05-01-2022 21:01:02
Showroom:  Herlev