Peter Brandes. Komposition. cd

Varenummer: 6214823
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK 1.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Peter Brandes f. 1944. Komposition, Litografi nr. 44/100. Sign. Peter Brandes. 68 x 48 cm. ( 83 x 62 cm.)

Auktionen afsluttes:  24-06-2022 17:02:00
Showroom:   Herlev, DK

2187080 24-06-2022 06:28:30 DKK 350
16396 23-06-2022 11:07:09 DKK 300