Peter Brandes. Komposition. (cd)

Varenummer: 6305399

Næste bud: DKK 8.000
Vurdering: DKK 12.000

Peter Brandes (f. 1944). Komposition. Olie på papir monteret på lærred. Sign. P. Brandes 84, samt sign. og dateret P. Brandes, marts april Colombes 1984. 145 x 89 cm. (149 x 92).

DKK 8.000
Auktionen afsluttes:  31-01-2023 11:31:19