Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Maleri og skulpturer
Moderne billedkunst
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Peter Gyrst, kapsejlads
:
6303156
Hammerslagspris
:
300
Vurdering
:
< 1.000
Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 6316979
Peter Gyrst, f. 1957, kapsejlads, olie på plade, sign. PG, 79x101 cm. (81,5x103,5 cm). Afslag på hjørner.
08-12-2022 15:04:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
587109
07-12-2022
21:52:59
300
Til toppen