Peter Gyrst, kapsejlads

Varenummer: 6303156
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000

Peter Gyrst, f. 1957, kapsejlads, olie på plade, sign. PG, 79x101 cm. (81,5x103,5 cm). Afslag på hjørner.
Auktionen afsluttes:  08-12-2022 15:04:00
Showroom:   DK, Odense, Kratholmvej

587109 07-12-2022 21:52:59 DKK 300