Peter Hansen. Olie på lærred

Varenummer: 5754217
Hammerslagspris: DKK 2.000
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Peter Hansen (1868-1928). Landskab med bonde som pløjer, olie på lærred. Sign. PH. 43 x 60 cm. (59 x 75). Reparation.

Auktionen afsluttes:  06-09-2020 20:34:50
Showroom:  DK, Helsingør, Støberivej