Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Sølv, bronze, kobber og tin
Korpus
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Peter Hertz. Lille senempire kande af sølv, København ca. 1850
:
6250518
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
Lille senempire kande af sølv med buklet korpus og fod, stemplet med mestermærke for Peter Hertz (1811-1885, borgerskab i København 1834), København ca. 1850. H. 12,5 cm. Vægt ca. 248 g. Fremstår med brugsspor.
17-09-2022 20:15:05
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
655493
15-09-2022
13:39:52
1400
Til toppen