Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Sofaborde, småborde
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Peter Hvidt & Orla Mølgaard. Rektangulært sofaborde, model AX
:
6219584
Hammerslagspris
:
400
Vurdering
:
Peter Hvidt & Orla Mølgaard. Rektangulært sofabord med bordplade af finéret teak, bordkant, ben og sprosser af fineret og massivt bøgetræ, samt benkerne af massivt mahogni. model AX. Fremstillet hos Fritz Hansen, mærket herfra. H. 56. B. 92. D 48 cm. Fremstår med brugsspor, to områder på bordplade med lettere nuanceforskel, lettere løftet finér på top af to ben, lettere ledløs.
30-06-2022 20:38:53
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
1788469
30-06-2022
20:36:53
400
1292891
28-06-2022
21:33:59
350
1672485
25-06-2022
22:16:40
300
Til toppen