Peter J. Lassen for Montana. Fire moduler, lakerede. (4)

Varenummer: 6275029
Hammerslagspris: DKK 3.200
Vurdering: DKK 5.000

Peter J. Lassen for Montana. Fire moduler, lakerede med reolindretning. Hvert modul; H 105, 82 x 40 cm. Fremstår med brugsspor, ridser, mærker og huller (4)
Auktionen afsluttes:  24-09-2022 12:57:00

1131488 24-09-2022 09:44:29 DKK 3200
2214091 23-09-2022 19:35:10 DKK 3000