Peter J. Lassen for Montana. Fire reolmoduler med hjul (4)

Varenummer: 6277731

Næste bud: DKK 3.200
Vurdering: DKK 4.800

Peter J. Lassen for Montana. Fire moduler, lakerede med reolindretning, monteret med hjul. Hvert modul; H 114, 82 x 40 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker. (4)

DKK 3.200

Køb nu pris
DKK 4.095
Auktionen afsluttes:  11-12-2022 12:00:26