Peter J. Lassen for Montana. To reolmoduler (2)
Fast pris:
1.345
Vurdering:
Peter J. Lassen for Montana. To moduler af lakeret MDF med reolindretning. Hvert modul H 104, 82 x 39 cm. Fremstår med alm. brugsspor, ridser og mærker (2)
Varen afsluttes:
07-12-2022 19:49:46