Peter J. Lassen for Montana. To reolmoduler (2)

Varenummer: 6298475

Næste bud: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

Peter J. Lassen for Montana. To moduler af lakeret MDF med reolindretning. Hvert modul H 104, 82 x 39 cm. Fremstår med alm. brugsspor, ridser og mærker (2)

Køb nu pris
DKK 1.345
Auktionen afsluttes:  01-12-2022 19:02:41
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej