Peter J. Lassen for Montana. To reolmoduler (2)

Varenummer: 6298486
Hammerslagspris: DKK 1.000
Vurdering: DKK 2.000

Peter J. Lassen for Montana. To moduler af lakeret MDF med reolindretning. Hvert modul H 104, 82 x 39 cm. Fremstår med alm. brugsspor, ridser og mærker (2)
Auktionen afsluttes:  25-11-2022 17:00:00
Showroom:   DK, Roskilde, Store Hedevej

872676 24-11-2022 13:30:19 DKK 1000