Peter J. Lassen for Montana. To reolmoduler med hjul (2)

Varenummer: 6275021
Hammerslagspris: DKK 1.500
Vurdering: DKK 2.000

Peter J. Lassen for Montana. To moduler, lakerede med reolindretning, monteret med hjul. Hvert modul; H 114, 82 x 40 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker (2)
Auktionen afsluttes:  18-11-2022 08:22:48