Peter J. Lassen for Montana. To reolmoduler med hjul (2)

Varenummer: 6275021

Næste bud: DKK 1.600
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Peter J. Lassen for Montana. To moduler, lakerede med reolindretning, monteret med hjul. Hvert modul; H 114, 82 x 40 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker (2)

Auktionen afsluttes:  30-09-2022 21:04:02
Showroom:   Roskilde, DK