Peter J. Lassen for Montana. To reolmoduler med hjul (2)

Varenummer: 6276399

Næste bud: DKK 1.600
Vurdering: DKK 2.000

Peter J. Lassen for Montana. To moduler, lakerede med reolindretning, monteret med hjul. Hvert modul; H 114, 82 x 40 cm. Fremstår med brugsspor, ridser og mærker. Klidsterbånd på toppen. (2)

Auktionen afsluttes:  11-12-2022 12:18:26