Peter J. Lassen for Montana. Tre reolmoduler med hjul (3)

Varenummer: 6353343
Varen er afsluttet

Peter J. Lassen for Montana. Tre moduler, grålakerede med reolindretning, monteret med hjul. Hvert modul; H 114, 82 x 40 cm. Fremstår med brugsspor, borehuller, ridser og mærker. (3)
Varen afsluttes:  29-06-2023 09:31:00