Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Skabe, kommoder
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Peter Løvig Nielsen for Hedensted Møbelfabrik. To-delt reol af egetræ, 1960'erne (2)
:
6382690
Hammerslagspris
:
2.200
Vurdering
:
Peter Løvig Nielsen (1915-1989). Reol af finéret egetræ, bestående af: underdel / skænk med låge og fire skuffer med greb af messing, samt overdel med hylder og nedfældig klap bag hvilke hylder og skuffer. H.178, B. 120, D. 26/45 cm. Fremstillet hos Hedensted Møbelfabrik. Fremstår med alders- og brugsspor. (2)
27-05-2023 18:33:00
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
8665
27-05-2023
09:54:17
2200
1854948
27-05-2023
01:15:44
2000
Til toppen