Peter Mønsted, selvportræt 1877-78

Varenummer: 3007575
Hammerslagspris: DKK 25.000
Vurdering: DKK 20.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Peder Mønsted 1859-1941. Olie på lærred på plade. Ovalt selvportræt, signeret PM. H. 34 x 26 cm (42 x 34 cm)

Auktionen afsluttes:  04-06-2013 20:15:00
Showroom:  Næstved