Kategori  Vurdering

Peter Nicolajsen, CD. Opstilling med liljer. Olie på lærred Denne vare er sat til omsalg under nyt varenummer 5449593

Varenummer: 5418121
Hammerslagspris: DKK 300
Vurdering: DKK < 1.000
Peter Nicolaisen (1894-1989), CD. Opstilling med liljer. Olie på lærred. Signeret under rammekant. 67 x 84 cm. (80 x 96 cm.)

Auktionen afsluttes:  20-09-2019 15:21:00
Showroom:  DK, Kolding, Trianglen

1256812 16-09-2019 20:41:53 DKK 300