Peter Nyborg. 'Nine rivers of Aarran'

Varenummer: 6201957

Næste bud: DKK 2.000
Vurdering: DKK 4.000

Peter Nyborg, født 1937. 'Nine rivers of Aarran' . Olie på lærred. Sign. og dat. på bagsiden. 130 x 70 cm. ( 133 x 73 cm.)

Køb nu pris
Auktionen afsluttes:  03-12-2022 20:20:40