Peter Nyborg. 'Nine rivers of Aarran'

Varenummer: 6201957

Næste bud: DKK 3.000
Vurdering: DKK 4.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Peter Nyborg, født 1937. 'Nine rivers of Aarran' . Olie på lærred. Sign. og dat. på bagsiden. 130 x 70 cm. ( 133 x 73 cm.)

Auktionen afsluttes:  01-10-2022 12:59:40
Showroom:   Herlev, DK