Peter Nyborg. 'Songs of innocens'

Varenummer: 6281455

Næste bud: DKK 1.500
Vurdering: DKK 1.900

Peter Nyborg, født 1937. 'Songs of innocens'. Olie på lærred. Sign. og dat. på bagsiden. 65,5 x 70 cm. (68 x 72,5 cm.)

Auktionen afsluttes:  18-04-2024 16:26:11
Showroom:   DK, København, Midtager