Kategori  Vurdering

Peter Petersen. Tyven stoppes

Varenummer: 5100456
Hammerslagspris: DKK 350
Vurdering: DKK < 1.000
Peter Petersen (1867-1934). Tyven stoppes, olie på lærred, sign. og dat. PP 1912. 49 x 67 (64 x 81) cm. Fremstår med ridser over signatur.

Auktionen afsluttes:  24-09-2018 16:03:24

79927 23-09-2018 07:49:31 DKK 350
807031 20-09-2018 19:39:58 DKK 300