Kategori  Vurdering

Peter Raadsig. Olie på plade. 'Italienske bønder søger ly'

Varenummer: 5440193

Næste bud: DKK 2.400
Vurdering: DKK 10.000
Peter Raadsig (1806-1882). Olie på plade Sign. P. Raadsig. Plakette; Charlottenborg udstilling 1863. 42 x 58 cm. (66 x 81 cm.)

Auktionen afsluttes:  17-10-2019 20:14:00
Showroom:  DK, Hørsholm, Hammervej 1