Peter Rostrup Böyesen, kvinde med håndspejl (cd)

Varenummer: 5471186
Hammerslagspris: DKK 3.400
Vurdering: DKK 1.200

Peter Rostrup Böyesen (1882-1952), kvinde med håndspejl. Olie på Lærred. Sign. med monogram PB. 64 x 43 (75 x 54) cm.

Auktionen afsluttes:  22-10-2019 19:28:16