Peter Thor Gunnarsson. Abstrakt komposition. cd

Varenummer: 6264261
Hammerslagspris: DKK 1.100
Vurdering: DKK 1.800

Peter Thor Gunnarsson (født 1958). Abstrakt komposition. Olie på lærred. Sign.: 'Peter Thor'. 40 x 80 cm. U.R.
Auktionen afsluttes:  05-11-2022 20:15:55