Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Møbler
Stole
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Phillip Starck for Kartell. Tre armstole model Barbie Louis Ghost, limited edition (3)
:
6298278
Hammerslagspris
:
4.400
Vurdering
:
6.000
Phillip Starck. Tre armstole med stel af lyserødt og gennemsigtigt polycarbonat, udsmykket med portræt af Barbie på rygstykke. Fremstillet hos Kartell model Barbie Louis Ghost, limited edition. Lanceret i 2009 i forbindelse med Barbies 60-års jubilæum og Kartells 50 års jubilæum. SH. 47 cm. Fremstår med brugsspor herunder ridser og mærker (3)
25-11-2022 20:24:58
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
2008279
23-11-2022
18:23:29
4400
Til toppen