Piet Hein & Bruno Mathsson. Super cirkulært spisebord
Fast pris:
6.345
Vurdering:
6.400
Piet Hein & Bruno Mathsson. Super cirkulært spisebord monteret med spændben af mat forkromet stål, plade med hvid laminat og aluminiumskant. Fremstillet hos Fritz Hansen i 1987. H. 71 Ø. 145 cm. Fremstår med brugsspor, enkelte ridser, mindre kanthak samt underside med afskalninger i maling
Varen afsluttes:
18-12-2022 10:25:16