Gå til mobilt website
Log ud
Bliv bruger
Min side
Hjælp
Auktioner
Fast pris
Kategorier
Få en vurdering
Tilbage
Auktioner
Smykker
Ringe
Følg denne vare
Følg ikke denne vare mere
Du er ikke logget ind
Du følger nu denne vare
Varer jeg følger
Pomellato. 'M'ama non M'ama' rhodolitring af 18 kt. guld
:
6212703
Hammerslagspris
:
Vurdering
:
5.400
Pomellato. 'M'ama non M'ama' ring af 18 kt. guld prydet med cabochonsleben rhodolit på ca. 1.50 ct. Signeret Pomellato, 750, C140031654 med italienske gold Hallmarks.
Vægt ca. 3,7 g. B. 0,65 cm. Ringstr. 54,5/17,5. Brugsspor på guld.
02-07-2022 20:00:44
Fået hammerslag? - Se transportmuligheder når du
betaler for din vare
5
15
50
Alle
Kundenr.
Dato
Tid (CET)
Bud
944759
30-06-2022
11:25:48
4000
Til toppen