Poul Anker Bech. Litografi cd

Varenummer: 5146565
Hammerslagspris: DKK 1.800
Vurdering: DKK 2.000
Den angivne pris tillægges hammerslagsgebyr og salær.

Poul Anker Bech. (1942-2009.) Litografi med motiver på begge sider. usign. samt nummereret. 69 x 52 cm. Uindrammet.

Auktionen afsluttes:  06-11-2018 16:38:38